اخبار برگزیده

الف مثل آرامش

از نداشته هایت شروع کن...

بعضی چیزها هستند توی زندگیت که می توانی بدون آنها هم  روزها را بگذرانی.. بعضی چیز ها را خیلی سختتر مثل... تلگرام!!و یا اینستاگرام و یا  یه عالمه عهای سلفی خویش انداز و همین الان یهویی هایی که خیلی یهویی لذت داشتن لحظات خوب کنار همی را از ما میگیرد..همه ی اینا را نوشتم که بگم  زندگی بدون فضای مجازی خیلی خوبه و ما الان از اوناشیم که مثلن تارک دنیا شدیم !!! 

این که زندگی با یا بدون فضای مجازی چطوره را هرکی بخواد میتونه تجربه کنه و ببینه دیگه.. البته فعل خواستن را اول باید ی کم صرف کرد!! ما هم ی روز  صبح که از خونه رفتیم بیرون جناب cell phone رو تو خونه جا گذاشتیم و تا شب که برگردیم از مصاحبت با این جناب ارجمند بی بهره بودیم.. بارها و بارها طبق عادت همیشگی دست در جیب فرو میبردم و می دیدم ای دل غافل ،در جای همیشگی اش نیست!! راستش اون روز خیلی بهم مزه داد .. خیلی سبک بودم که اونهمه حجم پیام رو لازم نیست دنبال کنم و مطالب به روز شده مبادا از دستم بره و..... همه ی اینا به علاوه ی اینکه ی آدمی کمی ما را اذیت نمود باعث شد که ی مدتی دور باشم از تمام شبکه های مجازی ... اما از هرچه بگذرم گوشه ی دنج وبلاگم رو هیچ وقت نمیتونم فراموش کنم؛ اگرچه بعضی از پست هاش تو حالای ناخوش نوشته شده و یا پنهانه اما یادآورای خوبی برام هستن.

اما بریم سراغ نداشته ها...

هستن چیزایی که نبودشون جایگزین داره و یا میشه بدون اونا هم سپری کرد و یا اینکه سخت گذروند اما ی چیزایی هستن که شدن نداره .. بدون اونا سپری "شدن " پیدا نمی کنه ... اینه که میشه حال این چند وقت اخیر من ... البته همین چیزایی که میگم بدون اونا نمیشه گذروند برای ی سری آدما میشه و یا شاید اینقدر نبودش طولانی میشه که اونا "می پذیرند "عدم را.... به قول خودمون عادت می کنند و یا قانع میشن و یا حتی بی خیالش

شدن و نشدن و بودن و نبودن و .... چقدر حرف می زنم. اصل مطلب اینکه                          یه چیزی مثه "آرامش "برایی مثه آرزو میشه O دومیه O2اکسیژن  که اگه نباشه به جد نفس کشیدن مشکل میشه  و یا شاید نشدنی..

چقدررر خوبه ی چیزای اساسی تو زندگی بشه مثه O اکسیژن ... اونوقت دیگه تو به این راحتیا ازش دست نمی کشی و یا حتی بی خیالش نمیشی.. اگه کم بشه یا از دست بره اونقدر می جنگی تا دوباره بدستش بیاری و یا اونقدر ازش مراقبت می کنی که دیگه هیچ وقت نره چون نفس کشیدنت به اون ربط داره .. ی ربط خییلی زیاد!

 

پ ن : از نداشته هایت شروع کن... حالت خوب می شود.. خییلی خوب

 پ ن :  به جای همه ی داروهایی که خوردم نوشیدن یک فنجان آرامش

 


الف مثل آرامش

الف مثل آرامش

الف مثل آرامش

 


منبع این نوشته : منبع
آخرین جستجو شده ها